done

Саll-центр зараз працює

searchsearch_off
support_agent

Консультація фахівця

Допомогти Вам?

account_balance_wallet

Оплата замовлення

Сплатити замовлення можна одним зі зручним для Вас способів:

payment

Оплата карткою Visa/MasterCard

Покупець може здійснити оплату замовленого банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення. Оператором з прийому і проведення платежів, є екваєринг-компанія LiqPay від ПриватБанку. Після підтвердження екваєринг-компанією отримання оплати ми надсилаємо товар.

payments

Післяплата (накладений платіж)

Оплата замовлення при отриманні товару на складі транспортної компанії (видача товару тільки після оплати). Стягується додаткова оплата даної послуги за тарифами обраної транспортної компанії.

receipt

Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення, ми підготуємо для Вас рахунок, по якому Ви зможете оплатити замовлення. Товар надсилається зі складу після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок.

local_shipping

Доставка замовлення

Ми пропонуємо наступні варіанти постачання придбаної у нас продукції:

waving_hand

Cамовивіз

Ви можете здійснити самовивіз замовлення з нашого складу у місті Чернівці. Після успішного оформлення замовлення на сайті, ми повідомимо Вам про готовність продукції до відвантаження. Оплатити товар для самовивозу можна в касі будь-якого нашого магазину або складу.

open_with

Доставка Новою поштою до відділення

Доставка товару здійснюється в будь-який населений пункт України, в якому є вантажне відділення Нової пошти. Вартість доставки оплачується Замовником додатково при отриманні замовлення згідно тарифів Нової пошти. У вартість доставки включається страховка товару на повну його вартість.

route

Адресна доставка Нової пошти

Якщо Ви бажаєте отримати товар за зручною адресою, то скористайтеся адресною доставкою. Вартість доставки оплачується Замовником додатково при отриманні замовлення згідно тарифів Нової пошти.