schedule

Call-центр працює з 9:00

searchsearch_off
support_agent

Консультація фахівця

Допомогти Вам?

ІСПАНСЬКА ПЛИТКА ДЛЯ ПІДЛОГИ ТА СТІН В КУХНІ І ВАННІЙ КІМНАТІ

22 квітня 2022

arrow_backназад

Іспанська плитка давно стала синонімом якості. Неймовірно, але факт: вона одночасно втілює в собі передові технології і вікові традиції, які передаються з покоління в покоління. Для облицювання будинку це однозначно краще, що можна придумати. Важливо лише одне - правильно вибрати плитку для підлоги і стін.

Іспанія - один з головних експортерів плитки в усьому світі. Тільки вдумайтеся: тут виробляється майже половина її європейського обсягу. Відмінні риси цього облицювального матеріалу - міцність і оригінальний дизайн.

Експлуатаційні характеристики закладаються самим виробництвом. Іспанську плитку роблять з білих глин, які мають мінімальну кількість домішок і витримують високотемпературний випал. Її структура дрібнопориста. На такій плитці сколи та тріщини утворюються вкрай рідко. Вона екологічна, не вигоряє на сонці, не псується під впливом побутової хімії, витримує підвищені навантаження.

Як відрізнити іспанську плитку зовні? Хмарно строкатість - не про неї. Здебільшого, колекції виконані в пастельних відтінках, багато монохромних варіантів. Зате декору - хоч греблю гати: це і бордюри, і панно, і фризи, і рамки. У колекціях багато імітацій мармуру, шкіри, бетону, тканини, металу. Популярна квадратна плитка під дерево.

Ще одна перевага плитки з Іспанії - цифровий друк неймовірного якості. Вона дозволяє максимально точно передати фактуру цегли, каменю, цементу.

Фірмовий стиль - плитка котто і майоліка. Дизайн першої невиразний. Котто - традиційна матова плитка нейтральних кольорів, яка часто використовується для укладання на вулиці. Майоліка, навпаки, являє собою буйство фарб в обрамленні білої глазурі.